Monika Waligóra - o mnie

Dlaczego wyróżniam się na rynku konsultantów ? – bo słucham i słyszę co do mnie mówisz.

Wiem, że nie wszystko co proponują inne firmy pasuje do Twojej, dlatego nie narzucam nierealnych rozwiązań. Dla mnie najważniejsza jest Twoja firma, Twoi ludzie, Twoje możliwości i siła Twojej firmy.

Menedżer z blisko 30 letnim doświadczeniem w obszarach Komunikacji, PR, Zarządzania Zmianą i HR, kreujący i motywujący do zmian.

W trakcie pracy zawodowej efektywnie przeprowadziłam  wiele projektów restrukturyzacyjnych, komunikacyjnych, wspierających wzrost zaangażowania pracowników oraz lojalności klientów a także podnoszących kompetencje przywódcze menedżerów.

Kreowane i przeprowadzane przeze mnie działania prowadzone w obszarze komunikacji wewnętrznej spowodowały wzrost wskaźnika zaangażowania pracowników do 86%.

Proponowane i wdrażane działania wizerunkowe  spowodowały, że firma za lata 2013 – 2016 otrzymywała tytuł „Superbrands” i  utrzymywała się w czołówce konkursów Top Employer, Great Place to Work.

Laureatka tytułu „Kobieta Charyzmatyczna 2015” za wspieranie działalności na rzecz innych – magazyn Why Story,
Prelegentka konferencji z zakresu Komunikacji, PR oraz HR.

Prywatnie gram, śpiewam i słucham, głównie reggae i starego dobrego rocka. Zaczytuję się w biografiach muzyków, choć dobra książka fantasy potrafi mnie wciągnąć. Jako szczęśliwa posiadaczka najzabawniejszego psa świata rasy Corgi, czuję się wyróżniona. Jestem otwarta na innych, szanuję każde poglądy i wierzę, że we wszystkim i we wszystkich znajduje się coś dobrego. I mogę Ci to udowodnić.